Ülkelere Göre Aktif Sporcu Dağılımları [091]

Eylül 2019

(FidePlayer) Fide ye kayıtlı oyuncu sayısı (EloPlayer) Elosu olan Oyuncular(ActivePlayer) Bir önceki yıl ile bu yıl içinde oyunu olan sporcular (Games) Bir önceki yıl ile bu yıl içinde Toplam oynanan oyun sayısı

CkCountryFidePlayerEloPlayerAktivePlayerGames
ESPİspanya524632452714834423089
FRAFransa607942315013457384605
INDHindistan895453184212519455634
GERAlmanya385052632411756288001
RUSRusya882443427111327362581
CZEÇek Cumhuriyeti1308277695320145394
ITAİtalya23906100754919142109
IRIİran41624105044719148158
POLPolonya26511103564470166672
TURTürkiye3842879854275129374
HUNMacaristan1067363183673100934
GREYunanistan227515629304989911
SVKSlovakya75493882285573995
DENDanimarka67924007279080198
NEDHollanda70644267275558548
SRBSırbistan95465089274762479
SWEİsveç63213742258675116
USAAmerika171406357246974025
AUTAvustralya69443655231052941
BELBelçika64673169223256969
NORNorveç60513229209464856
CROHırvatistan85713247197748820
ARGArjantin94855019194656233
ROURomanya93514370191270309
BRABrezilya169785221185547910
ENGİngiltere86073572173249938
ISRİsrail49192499156047089
SRISri Lanka153593215151942071
UKRUkrayna139244436144952670
SUIİsviçre43802675140634671
KAZKazakistan67882432125953319
PERPeru68042737109432979
VENVenezuela77992277103928006
COLKolombiya90542708102128597
PORPortekiz6286201095824263
AUSAvustralya4315213495032373
EGYMısır7986216094317183
CHIŞili5352218993928840
MASMalezya10914178980121420
CUBKüba2983213675533536
AZEAzerbaycan4793185774928905
SLOSlovenya4604145672219838
MEXMeksika7079197071215425
FINFinlandiya1726108068814021
CANKanada3862175964820087
CHNÇin3604162462320832
BOLBolivya3395113058914098
BANBangladeş4758139458116895
RSAGüney Afrika4117116055311889
BULBulgaristan4215181854517224
ARMErmenistan1738117249320449
GEOGürcistan3179124247420641
IRLİrlanda148669545712407
LTULitvanya4226105245513391
ZAMZambiya191868345310942
ISLİzlanda203161742810149
BIHBosna Hersek25059144269719
UZBÖzbekistan213096439812889
CRCKosta Rika307669837412186
MYAMyanmar15587733718608
PHIFilipinler537311053488517
LAT293470734613170
BLRBeyaz Rusya2377109834412599
NEP  Nepal29438393327665
INAEndonezya24278283255968
KENKenya22664733077115
IRQIrak19087183067936
URUUruguay123953630210316
DOMDominik Cumhuriyeti26087082676269
MGLMoğolistan22475492656871
KORGüney Kore12326452646192
MDAMoldova107864026412215
TUNTunus21665062575798
SCOİskoçya9364742485976
VIEVietnam26337072456946
ECUEkvador390213102447887
LBA12585032383784
ANGAngola10873542367110
SGPSingapur30906212328717
ALGCezayir37906202217226
LUXLüksemburg5963062123991
NZLYeni Zelanda12184782096847
ESTEstonya16764402077300
MNEKaradağ9874171985932
JORÜrdün14975401975757
WLS5673531864938
MKDMakedonya9403791765545
KGZKırgızistan26194291686446
THATayland12613321676196
PARParaguay11414551655760
KOS6272241623064
NGR11183201552347
BOTBotsvana21154391534467
UGAUganda14572321523472
UAEBirleşik Arap Emirlikleri25104401518501
PANPanama10422791423314
GUAGuatemala5162491393500
ALBArnavutluk5702361362735
JAMJamaika6252461364231
TKMTürkmenistan5742831342749
FAI3221731312635
HKGHong Kong7852811293030
ZIMZimbabve9662911292391
MADMAD4702801212422
ESA8843121172540
NCANikaragua8403761102922
HONHonduras7262111052022
PURPorto Riko8583301012797
TTO696215932695
SYRSuriye1035335921802
SURSurinam461148911791
MAW676188901995
JPNJaponya387235812187
LBN1030233791596
FID3813248771388
PLEFilistin1232206751476
OMAUmman1136133721758
LESLesoto279115701394
CYPKıbrıs727149681927
PAKPakistan67713866628
TPEÇin Taipei374134651569
SUD722201631107
MLTMalta318149622269
KSASuudi Arabistan2073139611067
KUWKuveyt269112611748
TJKTacikistan224128601844
BAR493141542208
ETHEtiyopya4199552746
MARFas1551347481089
MOZMozambik1866644945
MNC12369422256
GHAGana22276411165
NAMNamibya84982411220
MTNMTN2117039760
ANDAndorra14666321511
AFGAfganistan2328531549
BERBermuda1797630574
RWARuanda1184025460
PLW20111624523
CPVYeşil Burun Adaları1653422283
GUYGuyana1093522420
ARUAruba1214621518
BRN3695620240
SWZSvaziland2064319465
BAHBahamalar1373818452
TANTanzanya1463918261
JCI2153217297
AHO2084716263
QATKatar1295515294
TOGTOG3952414287
GCI282514190
MDVMaldivler1183213157
BRUBrunei2608013268
YEMYemen45511011201
SOMSomali851710175
CIVFildişi Sahili2863910173
MRIMRI52291079
SSDSSD153169197
MLIMali94119113
SEYSEY56189140
LAOLaos8216960
BDIBurundi38128228
FIJFiji20443865
LBRLiberya67138146
CMRKamerun13416882
SENSenegal4312889
STPSão Tomé ve Príncipe3015746
MACMakao7640774
PNGPapua Yeni Gine17107115
LIELihtenştayn27177275
SLESierra Leone296683
BUR3815642
DJICibuti3111561
NRU458536
GUMGuam10833592
GAMGambiya5611550
SMRSan Marino31115118
HAIHaiti8024588
ANT197566
ERIEritre1236461
TLSDoğu Timor1596435
CAF844431
CODDemokratik Kongo Cumhuriyeti237439
GABGabon583273
ISV5013226
LCASaint Lucia201125

Bir Cevap Yazın

X
%d blogcu bunu beğendi: