Dünya En iyi Elo hit ilk 50 Sporcunun anlık Elo Değişimleri [095]

2019 Yılına ait 2300 Elo üzeri En yüksek hit ilk 50 Sporcunun anlık Elo Değişimleri dağılımını gösterir.
(1)Ocak Ayındaki Elo(2)Şubat Ayındaki değişim(3)Mart Ayındaki değişim(4)Nisan Ayındaki değişim(5)Mayıs Ayındaki değişim(6)Haziran Ayındaki değişim(7)Temmuz Ayındaki(8)Ağustos Ayındaki değişim (9)Eylül Ayındaki değişim(10)Ekim Ayındaki değişim(11)Kasım Ayındaki değişim(12)Aralık Ayındaki değişim (Elo)Güncel Elonuz (+/-)Artış/Düşüş puanı göstermektedir.

aulkename+/-123456789101112elo
FRAMaurizzi, Marc Andria387202824028-2053104-217-40002415
JPNOka, Hikaru335208600000003350002421
TPEBai, Adelard3212109000-35039-80171226002430
RUSAukhatov, Roman317206700005201541110002384
USALu, Maximillian316207000020001938716002386
TURKizilkus, Akin2812100-78-1814120-731-272415002381
USAMishra, Abhimanyu276212075371419-38-19967310902396
CHNDu, Chunhui272213700000002720002409
UKRBondar, Dmytro269206076-5100011086004802329
CANZhao, Ian2522082-34032640541262-268802334
TURAngun, Batu2482091-15056-960181110017402339
AUSYang, Ray23520654700-96068654013802300
CUBLemus Morales, Diego Enrique23220720-2900115146000002304
INDMahitosh Dey231208510201-62-54-11726231104002316
UKRBilych, Olexiy2232114-29010201636-80505602337
INDBharath Subramaniyam H21822029900820221200302420
VENDias Huizar, Alvaro2102199001330000077002409
USAZhou, Liran2072107045054116-8-3-17-302314
UKRMalovanyi, Yulian20421570082210-56-50166311002361
MGLAshid, Tsetseg-Ulzii2042121000001475700002325
GREAlexakis, Dimitris2022257-100006781151140-11002459
RSABarrish, Daniel197216615002802879470002363
INDPranesh M1922125184026-2-515-47260-502317
RUSGarifullina, Leya1892132-370-10166-52256-2026-902321
RUSGabdrakhmanov, Azat18821390000-280631790-2602327
TURNalbant, Tuna Onat18522160138003001700002401
IRLKanyamarala, Tarun1842120-93043561180-10287443102304
INDAditya Mittal17622512030340-32010-302427
BRALux,Hugo de Melo17422190001200170-90102393
SRBJovanovic, Bojan P1742270053439000960002444
RUSAstafurov, Arseniy1722153161110000000002325
ISREmanuel, Yahav17222011826118-40020-113202373
ARMDanielyan, Vahe171218606015940-52000002357
GERKeller, Peter1662193-15005904263170002359
INDDivya Deshmukh1642168-42140166-180-41-132-4-2602332
INASagita, Catur Adi162215200088007400002314
INDSreeshwan Maralakshikari162227818400-100-2-100-902440
ISRTzidkiya, Yeshaayahu1602174-1813195918401317-10902334
USAShlyakhtenko, Robert15621900-8340-10-10042010802346
GERNguyen, Alex Dac-Vuong15521463315-821750-20-114-25017302301
IRIAtakhan, Abtin153216118285861000-42141602314
ESPFernandez Diaz, Cristian1522224130066025-255320002376
GERSchulze, Lara151217544-4-76210935042-18-102326
POLFiedorek, Michal1502183-111-23848538376260-1002333
GERSuvorov, Luca14921811203414261100251802330
IRIVasli, Aref14622514264-121-580-104902397
ESPGines Esteo, Pedro Antonio145231854027500139251202463
IRIPoormosavi, Seyed Kian1452167-6100-1-101120705002102312
NEDElgersma, Onno1452160-26172328-2959263216-102305
CUBSolares Orozco, Kebert1442178059098-24-233400002322

Bir Cevap Yazın

X
%d blogcu bunu beğendi: